Cena Bitcoinów jest stabilna, ponieważ jest to “Very Much Altseason” Teraz – Binance CEO

Standard

Cena Bitcoinów jest stabilna, ponieważ jest to “Bardzo Duża Altseason” – Binance CEO 101
Źródło: Adobe/Mikalai Bachkou
Z bitcoin (BTC) ostatnio jest “naprawdę stabilny”, a nawet żartobliwie nazywany stabilnym monety w społeczności, to jest “bardzo dużo altseason” na rynku kryptograficznym teraz, według Binance CEO Changpeng Zhao.

W wywiadzie dla Bloomberg TV, powiedział, że fakt, że altseason przybył może być jednym z wyjaśnień, dlaczego BTC nie był w stanie wyrwać się ze swojego zasięgu handlowego, mimo że wielu z nich przewiduje wyższy ruch, biorąc pod uwagę obecne tło gospodarcze.

Komentując to, co mogłoby spowodować wyjście BTC z obecnego zakresu handlu i osiągnięcie nowego maksimum, prezes przyznał, że nie wie, co może potrwać inaczej niż “czas”.

“Myślę, że prędzej czy później to wybuchnie”, powiedział prezes, argumentując, że “ilość fiatu płynącego do gospodarki” w końcu popchnie deficytowy atut jak Bitcoin wyżej.

W czasie pikseli (08:39 UTC), BTC handluje na 9.185 USD i jest prawie niezmieniona w ciągu dnia. Cena spada o około 1,5% w ciągu tygodnia i miesiąca. W ciągu roku cena BTC spadła o 14%.

Cena BTC w tym roku:

Cena Bitcoinów jest stabilna, ponieważ jest to “Bardzo Duża Altseason” teraz – Binance CEO 102
Źródło: coinpaprika.com
Jeśli jednak chodzi o szaleństwo wokół altówek, Zhao powiedział, że altseason z pewnością przybył. I chociaż powiedział, że trudno jest dokładnie powiedzieć, co napędza rajd w wielu altcoinach, wspomniał Elon Musk tweetting o dogecoin (DOGE) jako jeden z czynników, które pomagają zwrócić uwagę na tę przestrzeń.

“Co go podsyca, może zgadywać każdy. Elon Musk tweetting o Dogecoin może być częścią tego tweetingu […] Nie wiemy, ale jest on teraz naprawdę aktywny”, powiedział dyrektor generalny.

Co więcej, szef giełdy powiedział również, że dane transakcyjne z jego własnej giełdy pokazują, że altcoiny są w tej chwili faworyzowane, a ponad 60% wolumenu transakcji futures na Binance pochodzi od altcoinów. Jest to “znacznie wyższy wolumen niż wcześniej”, dodał prezes.

Wyjaśnił również, że tę samą byczość w stosunku do altcoins można dostrzec patrząc na wyniki drugiego kwartału w zakresie kryptonimów wymienionych na Binance, gdzie powiedział, że z 200 wymienionych monet, tylko dwie spadły w ciągu kwartału.

Ponadto, podczas gdy rajd w altcoins jest wspierany przez DeFi (zdecentralizowane finanse) szał, dyrektor generalny ostrzegł, że chociaż “DeFi jest bardzo gorąca przestrzeń,” istnieją również “wiele potencjalnych zagrożeń tam”.

“Jeśli wejdziesz w ten obszar, idź ostrożnie”, powiedział.

CEO skomentował również korelację między rynkiem akcji i Bitcoin Era, mówiąc, że ludzie “nie powinni przyjmować znaczenia Bitcoin jako bezpieczna przystań aktywów zbyt dosłownie”, biorąc pod uwagę, że “zawsze istnieje wiele czynników wpływających na cenę aktywów”.