Co się zmieniło na rynkach kryptowalut, gdy Ty spałeś – 29 marca

Standard
  • Bitcoin otworzył tydzień na poziomie $55,781, ale wkrótce potem nieznacznie spadł do $55,465.
  • Harmony (ONE) wzrosła o 25% w ciągu ostatnich 24 godzin.
  • Podążając za hype’em związanym z nie-grywalnymi tokenami (NFT) i zdecentralizowanymi finansami (DeFi), giełda DODO uruchomiła kilka nowych funkcji.

BeInCrypto prezentuje nasz codzienny poranny przegląd wiadomości kryptowalutowych i zmian na rynku, które mogłeś przegapić podczas snu.

Aktualizacja Bitcoin (BTC)

Bitcoin otworzył tydzień na poziomie $55,781, ale wkrótce potem nieznacznie spadł do $55,465. W weekend BTC odzyskał część utraconego gruntu, osiągając poziom 56 600 USD. Wydaje się, że ten ruch potwierdził dolną linię kanału wznoszącego jako opór.

Jeśli BTC nie będzie w stanie powrócić do kanału, prawdopodobne jest, że może dojść do gwałtownej korekty. Pomiędzy $42,000 – $43,000 znajduje się silny horyzontalny poziom wsparcia.

Ruchy Altcoinów

W pierwszej dziesiątce kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej w weekend zaszły niewielkie zmiany. Po przesunięciu się na miejsce #9 w zeszłym tygodniu, Theta Network szybko zbliża się do ósmego w rankingu Uniswap Token (UNI).

W ciągu ostatnich 24 godzin, Harmony (ONE) jest największym altcoinem w rankingu top-100. Obecnie jego cena wynosi 0,212 USD, co stanowi 25% wzrost w ciągu dnia.

AscendEX (BitMax) Token (BTMX) stracił aż 30,5% w ciągu ostatnich 24 godzin. Spadł z powrotem na miejsce #71 i jest notowany po $2,11.

W innych wiadomościach kryptowalutowych

Po szumie związanym z tokenami nie-grzybalnymi (NFT) i zdecentralizowanymi finansami (DeFi), giełda DODO uruchomiła kilka nowych funkcji. Zgodnie z zapowiedzią, pule DODO umożliwią fragmentację NFT. Polega to na rozbiciu dzieła sztuki lub przedmiotu kolekcjonerskiego na kilka mniejszych części, aby umożliwić współwłasność.

W artykule typu post mortem z 29 marca, zespół PancakeSwap opisał błąd w swoim inteligentnym kontrakcie loteryjnym. Haker typu whitehat odkrył krytyczną lukę, zanim jakiekolwiek środki zostały skradzione.

Ekosystem Solana otrzymał 20 milionów dolarów na rozwój od należącego do OKEx funduszu Block Dream Fund i łączy się z AscendEX. Giełda AscendEX ogłosiła 26 marca, że uruchomiła wsparcie dla operacji na Solana Program Library (SPL).